piątek, 24 maja 2013

NIE UWIERZYCIE!
   W konkursie na "NAJCIEKAWSZY BLOG PROMUJĄCY EDWARDA AUGUSTA RESZKE" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie (www.szkolaborowno.pl)
ZAJĄŁEM I MIEJSCE.
Jeszcze bardziej zachęciło mnie to do kontynuacji moich wpisów na temat rodziny Reszków.
   Bardzo dziękuję przede wszystkim Szkole w Borownie, gdzie panuje wspaniała atmosfera, a także tym, którzy zainteresowali się moimi wpisami.
ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA MOJEGO BLOGA :)

5 komentarzy:

 1. Twój blog nie promuje Edwarda Augusta Reszke i dlatego nie wiem, czemu pierwsze miejsce.(czy ktoś oszukiwał) Dużo razy odbiegłeś od Edwarda. Oglądałam twój blog kilka razy i nie jest on za ciekawy, ale za to oglądałam inny blog, który też pewien chłopak robił na konkurs i był on bardzo interesujący.Nie wiem które miejsce zajął, ale myślę że jak ty z tym twoim blogiem pierwsze to on może drugie.
  Pozdr. i nie gratuluję sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pisałem tego bloga tylko po to, aby wygrać. Dla mnie promowanie Edwarda Reszke (o którym sporo osób jeszcze nigdy nie słyszało), to również przedstawienie jego bliskich, bez których być może w ogóle nie przybyłby do Borowna. Bez względu na opinie mam zamiar dalej kontynuować wpisy.

   Usuń
 2. Wiesz o to mi nie chodzi. Tylko konkurs polegał na promowaniu Edwarda, a nie jego bliskich! Masz pełne prawo do prowadzenia dalej bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja Ci serdecznie gratuluję! Śledziłem Twój blog i nadal uważam, że jest ciekawy.Dotarłem do książek "Śladami Reszków" i wiem, że Edward, Jan i Józefina byli ze sobą bardzo związani. Ponadto córki Edwarda dziedziczyły po Janie, potem pojawiły się wnuczki Edwarda Reszke, o których też pisałeś ( i bardzo dobrze). To wszystko jest jak piękna układanka, więc nie może braknąć jakiegoś elementu. Gdybym tworzył taki blog, pewnie tez bym zagłębił się w rodzinę... Pozdrawiam i tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że będziesz śledził dalej mój blog. Serdecznie zapraszam:)

   Usuń